Zamgławianie, zamgławiacze

Urządzenia takie jak zamgławiacze są coraz powszechniej stosowane w branży rolniczej. Ich wykorzystanie pozwala znacząco zwiększyć efektywność uprawy roślin, a także hodowli zwierząt. To efektywne i proste w działaniu rozwiązania, które sprawdzą się w niemal każdym gospodarstwie rolnym.

 

Czemu służy zamgławianie? Zastosowanie tej techniki może się sprawdzić między innymi przy:

 

  • generowaniu mgły, która sprzyja zdrowiu roślin – radząc sobie skutecznie np. ze szkodnikami, grzybami, bakteriami czy wirusami powodującymi choroby,
  • ochronie roślin – owoców, warzyw oraz gatunków ozdobnych w szklarniach, winnicach czy na plantacjach,
  • ochronie zbiorów na terenie przetwórni, silosów oraz wszelkich przechowalni,
  • ochronie zwierząt hodowlanych na wypadek chorób zakaźnych,
  • dezynfekcji obszarów, na których produkowana jest żywność, hodowane są zwierzęta, a także tych zamieszkiwanych przez ludzi.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne zamgławiacze znanych marek – takie, które pracować będą niezawodnie w każdych warunkach. Dystrybuujemy między innymi sprzęt firm takich, jak SWINGFOG i COMPACTSTAR. Urządzenia te wykonują zamgławianie ciepłą mgłą, które pozwala przy ograniczeniu nawet o 90% w porównaniu z metodami konwencjonalnymi ograniczyć użycie środków chemicznych i zaoszczędzić. Przy ich wykorzystaniu użyte mogą być zarówno dysze ULV, jak i LV – w zależności od potrzeb.

 

Jeśli potrzebują Państwo bliższych informacji lub chcą złożyć zamówienie – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

 

 


zamgławiacze


 

zamgławianie

automatyczne nawadnianie automatyczne nawadnianie automatyczne nawadnianie kroplowniki linie kroplujące nawadnianie nawadnianie kropelkowe nawadnianie ogrodów nawadnianie pól nawodnienia producent rur pe rury pe system nawadniania systemy nawadniające systemy nawadniające taśmy kroplujące zamgławiacze'/></a>
<a href=zamgławianie